Karrier

Csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkba

Hiszünk az állandóságban, fontosak számunkra a tartós, megbízható kapcsolatok és együttműködések, mind partnereinkkel, mind munkavállalóinkkal egyaránt.

miért dolgozz nálunk

Igazi családi mikrovállalkozás vagyunk. Minden kollégát személyesen és jól ismerünk.

Megbízhatóság

Referenciák, ISO tanúsítványok

Hosszútávú munkalhetőség

Autóipari árufuvarozásban

Versenyképes bérezés

21 db, kizárólag EURVI-os teherautó

Hűségbónusz

Precíz munkavégzés

Szabad hétvégék

Családias csapat

Modern járműpark

Lorem ipsum dolor sit

Nemzetközi gépkocsivezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • Tehergépkocsi vezetése („B”, „C”, „E” kategória)
  • Szállítási feladatok maradéktalan és balesetmentes ellátása
  • Gépjárművön elhelyezett rakomány biztonságos rögzítése
  • Gépjárművek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése, napi karbantartás elvégzése
  • Fuvarjainak elsődleges célpontjai: Németország

Elvárások

  • B+C+E kategóriás jogosítvány
  • Nemzetközi gépkocsivezetői engedély, GKI
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Precizitás, gondos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett, min. 3 éves szakmai tapasztalat

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha és technikai eszközök biztosítása
  • Céges mobiltelefon
  • Munkába járás támogatása

Munkarend

  • Indulás a cég telephelyéről (Koroncóról)
  • Hetente kb. 2-3 fuvar (havonta megtett km kb. 11-13 ezer km)
  • Hétvégézés nincs
  • Minden fuvar után visszaérkezés a cég telephelyére
  • Nagyrészt autóipari cégeknek szállítunk

Ha úgy érzi, szívesen dolgozna egy stabil, több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező családi vállalkozásban, ahol fontos a munkavállalók elégedettsége és fejlődése, keresse bátran aktuális állásajánlatunkat.